Voorstelling Praesidium

 


Voorstelling Praesidium

Een praesidium bestaat uit verschillende teams die elk hun eigen functie uitoefenen. Hieronder vang je al een eerste glimp op van het nieuwe preasidium met de verschillende teams!

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Praeses-1024x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Quaestor-1024x1021.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is ac-en-alumni-1024x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is ab-actis-1-770x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is sm-st-1020x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is ejw-1-1024x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Fac-1-1015x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is team-feest-1016x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is sport-en-cultuur-1-1024x1022.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Scriptor-klein-1-770x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is PR-1-776x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is web-1-1019x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Onderwijs-1-776x1024.jpg

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is medewerkers-1-1024x1016.jpg

 

Dit is het huidig praesidium! Zoek je de voorgaande jaren?
Kijk bij het tabblad “Oud praesidia”.
    

Tomasz Saliën: Praeses 
Nikita Van Thurenhout: Vice-praeses
Naomi Meunier: Vice-praeses
Dagmar Kestelyn: Quaestor
Samantha Tops: Quaestor 
Adelina Vanderwaeren: Ab- actis 
Iris Gijbels: AC & Alumni
Louise Beyens: AC  & Alumni
Rune Mathijs: AC & Alumni
Jolente De Meyst: Schachtenmeesteres
Joy Van Brussel: Schachtentemster
Anatole Huhn: EJW
Gilles Dekelver: EJW
Mirthe Maes: EJW
Iris Vantomme: EJW
Nicolaï Knapen: Fac
Britt Hemelaer: Fac
Jolien Vanderheyden: Fac
Yashna Auwerx: Fac
Jonas Brits: Feest
Sien Daniëls: Feest
Lina La Marche : Feest
Laure- Anne De Saeger: Feest
Kyara Geelen:  Sport en cultuur
Caroline Christiaens : Sport en cultuur

Marieke Vanrintel: Sport en cultuur 
Yente Peeters: Scriptor
Noa Van der Velden : PR
Lotte Fransens: Web
Jade Eijckmans : Web

Hanne Desutter : Onderwijs

Emmely Gijbels: Medewerker 
Frederik Bottelier: Medewerker
Annika Steensels : Medewerker